Jan Thiel Vista Royal: Kavel & gastenverblijf
Description
Jan Thiel Vista Royal: Kavel met kant en klare Gastenwoning
Gastenwoning op groot terrein met tuimte voor het bouwen van uw droom villa
Gelegen in de meest gewilde wijk van Curacao! Een terrein op een goede locatie binnen Jan Thiel Vista Royal van 805 M2 groot. Eigendoms terrein
Vlakbij de Jan Thiel Beach en Van der Tweel Supermarkt (Albert Hein Merk)
Op deze kavel is reeds een nieuwe zeer degelijke gastenwoning gebouwd, zo gesitueerd dat er aan de voorkant van het kavel een grote hoofdwoning gebouwd kan worden. Bouwplannen en tekeningen zijn hiervoor aanwezig, maar natuurlijk kunt ook uw eigen villa laten ontwerpen en bouwen.
Het terrein is geheel ommuurd en heeft een elektrische poort. De gastenwoning is zeer degelijk gebouwd en met zeer duurzame materialen. De woning heeft 2 slaapkamers en 1 badkamer en een ruime woonkamer met open keuken(Brugman). Deze woning kunt u ideaal gebruiken als woonhuis tijdens de bouw van de villa. Of u kunt deze woning ook direct verhuren.
Vergelijk de zeer schaarse opties van kavels die op Jan Thiel Vista Royal worden aangeboden en dan ziet u dat deze prijs verhoudingsgewijs erg interessant is. Wij willen u de listing graag laten zien!
Address
-
Address Curacao
-
Country Netherlands Antilles
-
Province/State Curacao
-
Neighborhood Jan Thiel Vista Royal
